B - shrnutí podzimu 2017
21.11.2017 17:52

Máme tu konec podzimní části soutěže, a tak bych chtěl napsat pár slov. Nebudu zde popisovat jednotlivé zápasy a pokusím se o shrnutí.

V tabulce přezimujeme na 4 místě, což asi odpovídá naší předváděné hře, kdy jsme dokázali porazit soupeře na 1 a 2 místě. Musím přiznat, že jsem po minulé sezoně takové výsledky a předváděnou hru moc neočekával, ale o to víc jsem rád. Po zrušení dorostu jsem očekával větší účast mladých v našich řadách, ale bohužel asi nechtějí trávit odpoledne s partou staříků, jejich smůla. Ty, co s námi chodí tak můžou potvrdit, že to s námi není tak špatné, doufám. Jediné, co mě mrzí je, že k posledním zápasům jsme se sešli jen tak tak, což bylo zapříčiněno dosti zraněných, bohužel už nejsme nejmladší. Na závěr bych chtěl sklonit poklonu T. Novotnému ml. že to s námi vydržel a pokaždé přišel a stal se tak platným členem týmu i když je o několik let mladší:-).

Také bych chtěl poděkovat klukům z Ačka, kteří nám chodili občas pomoc a nesmím zapomenout na volejbalistu:-) a pánům kteří nám pomáhali s máváním, děkuji.

Tak se těším že se na jaře opět sejdeme.

 

 

Vyhledávání

Partneři