FK Rudná 2:2 (1:1) SK Roztoky B
04.09.2018 14:33

Do prvního zápasu nového ročníku nastoupil B tým s několika posilami. Jednalo se o nováčky z řad roztockých i z blízkého okolí a také o hráče bojující o svoji pozici v Áčku. Přestože několik lidí chybělo, i tak bylo do hry připraveno 15 hráčů, což kvitovali zejména starší borci. O poločase jsme si tak mohli dovolit vystřídat kompletní obranu a ještě zbylo na zálohu.

První část utkání se nesla ve vlažnějším tempu bez gólových příležitostí a obě mužstva se evidentně ještě sehrávala. První náznaky šancí měly Roztoky a vcelku zaslouženě i skórovaly, když po závaru před brankou domácích přišel parádní centr Svobody z levé strany a hlavička Roškota, proti které neměl brankář žádnou šanci. V následujících minutách se paradoxně začali osmělovat domácí, které několikrát vychytal Snopek, nicméně po jednom z rychlých brejků se se štěstím dostali k zakončení a přesnou střelou k tyči dokázali vyrovnat. Ke konci poločasu pak měl gólovou šanci hostující útočník, ale bohužel zvolil špatný způsob zakončení a z několika metrů netrefil zařízení.

Začátek druhého poločasu byl opět v režii hostí, když nejprve Roškot v brejku přeloboval brankáře, ale o centimetry minul branku, a následně jsme nedokázali zakončit několik nadějných útoků přesnou střelou. Ve chvíli, kdy se zdálo, že máme utkání ve své režii, domácí hráč se dostal k odraženému skákavému balónu a přesnou střelou ala Basten trefil z první protilehlý kout branky hostí. Hosté však nerezignovali a snažili se o vyrovnání, z čehož pramenil otevřený fotbal a větším počtem šancí na obou stranách. V hektickém závěru Roztoky soupeře zmáčkly na jeho polovině a po několika velkých šancích (a neodpískané ruce ve vápně) jsme se dočkali zaslouženého vyrovnání. Malečkův přímý kop skončil na břevně a následně se snesl těsně před brankovou čáru, kde se po několika pokusech míč dopravit za lajnu prosadil opět Roškot.

Děkujeme za podporu fanoušků, bod ze hřiště soupeře v úvodu soutěže bereme a v následujícím domácím utkání se pokusíme navázat ještě lepším výsledkem.

Sestava:

Snopek

Schlibener-Záhoř-Jakoubek-Svoboda

Pařízek-Maleček-Kotrba-Král

Řepa-Roškot

Střídání: Houška, Křeček, Novotný T., Drbal

Vyhledávání

Partneři