Fotbalová FEVOLUCE
06.03.2021 17:07

Vážení přátelé,

jak jste již jistě mnozí zaznamenali, probíhá ve fotbale hnutí za obrodu a očištění fotbalového prostředí v České republice. Hlavními tvářemi tohoto hnutí jsou Vladimír Šmicer, Jan Koller, Ondřej Lípa a další, většinou bývalí, reprezentační fotbalisté. Od listopadu objíždějí všechny okresy, setkávají se a diskutují se zástupci oddílů o problémech, změnách, budoucnosti. Chtějí se zaměřit na mládež, komunikaci, lepší servis pro oddíly, ale hlavně na přísun dalších finančních prostředků příchodem nových, silných sponzorů, a to hlavně do amatérského fotbalu.

sledujte na https://www.facebook.com/search/top?q=f-evoluce

Změna ale musí začít odspodu, to znamená od nás, oddílů, hrajících na okresech a v krajích. 

Zůčastnil jsem se několika těchto společných schůzek, na kterých se scházelo stále více oddílů z OFS Praha - západ. Drtivá většina z nich projevila zájem o změny a obrodu fotbalu u nás. 

O tom všem jsem informoval náš VV a dostal jsem pověření volit, na VH OFS Praha - západ, zástupce tohoto nového směru nebo spíše hnutí.

A na volbách do nového VV OFS P-Z se potvrdila touha všech oddílů po změně. VH se účastnilo 52 oddílů z celkového počtu 58, které u nás v okrese fungují. 

Předsedou byl zvolen, poměrem 33 : 19, pan Jan Rajnoch, dříve aktivní fotbalista, nyní fotbalový expert televize O2 a fotbalový trenér mládeže. Ve VV zasednou zástupci fotbalových oddílů, namátkou Zvole, Jílové, Středokluky, Břežany apod. Máme i novou revizní komisi, ve které je např. pan Gunter Bittengel. Do dalších komisí, jako je DK, STK nebo komise rozhodčích jsou navrženi také členové některých oddílů. I my tam máme jedno želízko (DK), tak uvidíme. 

Další informace nejen z průběhů voleb na jednotlivých krajích, ale i z dění kolem amatérského fotbalu, najdete na  https://www.facebook.com/search/top?q=f-evoluce

 

Přeji Vám všem hlavně hodně zdraví a pevně doufám, že se již brzy setkáme na fotbalových zápasech, trénincích a i třeba jen mezi sebou někde v Roztokách.

Tomáš Novotný 

předseda SK Roztoky

Vyhledávání

Partneři