Horoměřice 0:0 (0:0) SK Roztoky
31.10.2018 11:33

Sestava: Novotný – P. Havlíček, Záhoř, Seidl, Brodský – Pearse, Vevera, Kapitán, L. Havlíček – Koráb, Bell

Další utkání jsme sehráli v nedalekých Horoměřicích. I kvůli kolizi souběžně hraných zápasů A týmu a B týmu nebyl náš kádr příliš široký, a tak trenér Kocáb neměl moc z čeho vybírat. První minuty zápasu se nesly ve znamení oťukávání. Nikdo si nevypracoval nějaké obrovské šance. Postupem času jsme se rozehráli a přicházely první šance. Ke konci prvního poločasu zde byla pasáž, kdy do vápna Horoměřic lítal jeden balón za druhým. Sám před brankařem se ocitl Lukáš Havlíček, který mohl nahrát dvěma lépe postaveným spoluhráčům do prázdné brány, nicméně se rozhodl to vzít sám na sebe. Zanedlouho Vevera zahrával rohový kop, na který si naskočil Seidl, výborně hlavičkoval, nicméně gólman soupeře zasáhl skvěle. V této pasáži akce střídala akci. Kapitán obešel protihráče ze strany velkého vápna, už se dostal do palebné pozice a zkusil štěstí na zádní tyč – přestřelil. Po dalším rohovém kopu chybělo Havlíčkovi kvalitnější zpracování a Korábovi půl krok k tomu, aby se dostal k volnému míči a zakončoval. Poločas tedy 0:0.

Domácí pokračovali v druhé půli ve stejném scénáři jako v první půli. Urputná obrana soupeře nedělala chyby. Na začátku první půle se v jediné šanci soupeře za zápas ocitl hostující útočník, Novotný však časným vyběhnutím šanci zneškodnil. Ke střelám ze střední vzdálenosti se postupně dostali Vevera, Kapitán i Brodský, ani jeden ovšem nemířili přesně. Další šanci jsme měli po akci, která se konala na kraji hřiště. Pearse krásnou zpětnou přihrávkou našel Bella, který jen trefil brankáře soupeře. Ke konci jsme ještě po sérii faulů měli standartní situaci. Prudký centr po jedné standartní situaci gólman soupeře vyrazil, Vevera se snažil dorážet, ale dorážka mu jedním ze soupeřových obránců byla znemožněna. Rozhodčí tento zákrok neposoudil jako penaltový. A tak zápas skončil remízou 0:0.

Urputný zápas, kdy soupeř velmi kvalitně bránil a my se takřka celý zápas pokoušeli dostat do jeho bloku. Za podporu děkujeme fanouškům, kterých do Horoměřic nepřijelo málo, díky!