Mládežnické týmy absolvovaly zimní soustředění
Mládežnické týmy absolvovaly zimní soustředění
27.03.2018 17:43

Mládežnické týmy absolvovaly zimní soustředění

Naše týmy mladší přípravky, starší přípravky a mladších žáků absolvovaly zimní soustředění v Lánově u Vrchlabí v termínu 15.3. až 18.3.2018.

Níže přikládáme hodnocení trenérů.

Rostislav Nespěšný

V menším počtu hráčů, než jsme původně předpokládali, ale o to intenzivněji odtrénovala starší přípravka všechny naplánované tréninkové jednotky, takže kluci i trenéři byli nadmíru spokojeni. Ačkoli zimní počasí letos připravilo opravdu náročné zimní soustředění, tak všichni trénovali s obrovským elánem a již se těšíme na příští rok. A moc bychom si přáli, kdyby se podobný moderní areal jako ve Vrchlabí objevil v brzké době i u nás v Roztokách.

Daniel Novotný

Soustředění ve směs hodnotím pozitivně.  V průběhu pobytu jsme museli reagovat na změnu klima což bylo nepříjemný, protože počasí šlo do extrému a teploty dosahovaly až -10 stupňů. Museli jsme zkrátit tréninkové jednotky, které jsme měli naplánovány převážně na umělou trávu ve Vrchlabí. Na soustředění jsme se zaměřili na techniku, obcházení protihráče, střelbu, přečíslení a pressing. Tréninky s míčem jsme proložili silovými cvičeními, koordinací, rychlostí a rychlostní vytrvalostí. Na konci jsme si pak zpestřili program regenerací v sauně a ve vířivce. Soustředění splnilo naše očekávání a až na zmíněné počasí bylo vše v pořádku. 

Radek Bárta

Vážení přátelé roztockého fotbalu,

v termínu 15-18.3. se naše mládežnické i přípravkové kategorie zúčastnily jarního soustředění v Lánově u Vrchlabí. Denně kluci absolvovali 2 tréninky venku na umělé trávě na krásném stadionu ve Vrchlabí a jeden trénink v tělocvičně. Z těchto důvodů bylo soustředění velmi intenzívní, ale velmi přínosné. Každý dotek s balonem je pro kluky nová zkušenost. Během těchto dnů se vystřídaly snad všechny povětrnostní podmínky, takže i z těchto důvodů to bylo velmi zajímavé jak pro kluky tak hlavně pro nás trenéry, protože víme, že i ve zhoršených podmínkách kluky fotbal prostě baví. A o to nám jde v Roztokách především. Příští rok jedeme znovu, moc se na to všichni těšíme.

Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří se na soustředění podíleli, a hlavně všem kteří se soustředění zúčastnili.

Fotogalerii ze soustředění naleznete na klubovém facebooku na tomto přiloženém odkaze: https://www.facebook.com/skroztoky/

Vyhledávání

Partneři