PROHLÁŠENÍ VÝKONNÉHO VÝBORU K SOUČASNÉ SITUACI
06.04.2020 14:19

Vzhledem k tomu, že současná situace kolem opatření, souvisejících s vyhlášením nouzového stavu kvůli možnému nakažení koronavirem, stále trvá, chtěli bychom vám sdělit několik důležitých informací:

1)      Zatím stále trvá, až do odvolání, zákaz vstupu do areálu Sokola a tím i zákaz vstupu na fotbalové hřiště, hřiště s umělým povrchem a do kabin. Děkujeme Vám, že toto opatření chápete a respektujete.

2)      Nadále samozřejmě probíhá nutná údržba fotbalového hřiště a zázemí, i když v omezeném režimu.

3)      Individuální tréninkové aktivity (např. formou doporučení domácích aktivit) jsou v gesci jednotlivých trenérů v dané kategorii.

4)      Příspěvky za první pololetí budou započteny a převedeny do druhého pololetí, a to v poměrné výši k době, kdy neprobíhaly tréninky a zápasy. Vše tedy bude záviset na době, kdy se zase vše vrátí do normálního stavu.

5)      Všechny investiční aktivity ohledně výstavby nových tréninkových ploch jsou, z pochopitelných důvodů, dočasně pozastaveny.

6)      FAČR ani OFS Praha západ zatím nevydal žádné sdělení ohledně pokračování nebo ukončení fotbalové sezony 2019/20. V případě získání jakékoliv informace vás budeme okamžitě informovat.

7)      Vzhledem k daným omezením pokračuje výkonný výbor prozatím ve své práci v omezené míře, a to především formou nepřímé komunikace. O termínu, průběhu a výsledku další schůze vás budeme informovat na web stránkách SK Roztoky.

Přejeme Vám všem hlavně zdraví, trpělivost a odhodlání s tímto závažným problémem „zatočit“. Společným úsilím to určitě dokážeme.

Držte se, u následující fotbalové sezony se určitě všichni sejdeme.

 

5.4.2020                                                               Výkonný výbor SK Roztoky

 

Vyhledávání

Partneři