Sezóna 2019 - 2020 - Jarní část
01.05.2020 10:38

Vážení členové a hráči SK Roztoky, vážení rodiče, milí sportovní přátelé, (PDF verze)

posledních několik týdnů s napětím, a nezastíráme, že i s určitou obavou, sledujeme vývoji COVID-19 pandemie, která se šíří světem. O nárůstech počtu nakažených i zemřelých čteme každý den ve zprávách na internetu a sledujeme je v televizi. Všechny nás to znepokojuje a všichni přemýšlíme, jak dlouho to celé bude trvat a jak bude vypadat život po této krizové situaci, kterou svět nepamatuje.

Tato krize nás poměrně zásadně postihla i ekonomicky. Měli jsme velké plány a již předjednánu řadu nových sponzorů z řad obchodních společností, které se z pochopitelných důvodů budou ještě chvíli vzpamatovávat z dlouhých týdnů omezení či úplného přerušení činnosti. Z tohoto důvodu nám v současné době chybí dost peněz v klubové kase, ale ujišťujeme vás, že plány na výstavbu/rekonstrukci hřiště velmi intenzivně řešíme a věříme, že brzy budeme moc přijít s dobrou a dlouho očekávánou zprávou.

Přes mimořádně složitou ekonomickou situaci klubu považujeme za důležité a férové postavit se čelem k zaplaceným členským poplatkům za jarní část sezóny. V rámci našeho včerejšího jednání jsme se jednomyslně dohodli, že vám nebudeme z praktických důvodů nabízet převod zaplacených členských poplatků do podzimní části a navrhujeme vám v zásadě tyto dvě varianty.

První je vrácení 50% z hodnoty zaplaceného členského poplatku za jarní část sezóny na základě vaší výslovné žádosti adresované Janě Novotné na emailovou adresu jana.novotna@skroztoky.cz Tou druhou variantou, za kterou se jako vedení fotbalového klubu moc přimlouváme, je, že se s touto žádostí neozvete a dáte tím najevo svůj souhlas s odpuštěním vratky ve výši 50% zaplaceného členského příspěvku. S ohledem na minimální příjmy a poměrně zásadní provozní a zejména investiční výdaje, by nám toto gesto solidarity moc pomohlo a předem za něj děkujeme, přestože si uvědomujeme, že to v těchto dnech není jednoduché pro nikoho z vás.

Závěrem bychom chtěli informovat, že od podzimu 2020 chceme postavit po dlouhých letech v Roztokách dorost, kam nám v příštích sezónách přistoupí celá řada talentů z našich žákovských týmů. Plánujeme rovněž každoroční nábor nových fotbalistů a o jeho termínu budeme brzy informovat na webových stránkách klubu a na sociálních sítích. Vzhledem k nárůstu počtu dětí, nově otevíraným dětským kategoriím a několika personálním změnám, které nás v létě pravděpodobně čekají, hledáme intenzivně nové trenéry a asistenty. Kdybyste o někom věděli, případně chcete-li se do trénování zapojit jako rodiče, dejte nám prosím vědět. Potřebné licence FAČR vám rádi zajistíme a uhradíme.

Pevně věříme, že se tato nešťastná situace co nejdříve uklidní a budeme moci zase dělat věci, které máme rádi. Budeme se moci radovat se z obyčejných věcí, budeme se moci scházet se na fotbale – na tréninkách, zápasech, zajdeme na pivo nebo na výlet. Těšíme se na to.

Držte se a moc díky za podporu, kterou nám dáváte a brzy na viděnou.

Za výkonný výbor

Tomáš Novotný
prezident SK Roztoky

 

 

Dokumenty ke stažení

Vyhledávání

Partneři