SK Kazín 2:4 (1:2) SK Roztoky
11.10.2018 20:30

Branky: Bell 2x, Kapitán, Seidl

Sestava: Novotný – Záhoř, Šiška, Seidl, Skřivan – Tauchman, Vagrčka, Kapitán, Havlíček L. – Vevera, Bell

V dalším utkání jsme vyráželi na hřiště SK Kazín, věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Od začátku se to projevilo, zápas byl velice bojovný. Nicméně jsme ze začátku zápasu měli střelecké příležitosti, které zůstaly nevyužity.

První náš gól padnul po akci, kdy Kapitán dal balón do strany na Havlíčka, který obešel ze strany velkého vápna protihráče a přihrávkou pod sebe našel Bella, který umístěnou střelou překonal brankáře poprvé.

Byli jsme to my, kdo mohl po dalších příležitostech přidat další branku. Nicméně jsme z ojedinělé akce domácích inkasovali. Branka nás trošičku rozhodila, ale vypracovali jsme si šance, ze kterých jsme mohli skórovat. Po přihrávce na Lucase Bella, který již byl ve vápně, se měla kopat jasná penalta – ovšem píšťalka sudího zůstala němá.  Po vybojovaném míči na polovině soupeře se k míči dostal Kapitán, který podržel míč a vyslal Bella do šance, kterého fauloval brankář a již se penalta kopala. Sám Kapitán si pak vzal míč a penaltu s ledovým klidem proměnil. Do šaten se tedy šlo za stavu 2:1 pro nás.

Po přestávce se hrál spíše bojovný fotbal, nicméně po naší chybě v rozehrávce soupeř využil našeho zaváhání a srovnal na 2:2. V těchto chvílích měl soupeř mírně navrh, přitlačil nás a mohl vstřelit i další branku. Nutno uznat, že v tuto chvílích nás podržel Matěj Novotný.

Zachránila nás standartní situace. Vagrčka nacentroval balón do vápna, Kapitán vrátil na nabíhajícího Seidla a bylo to 3:2. Soupeři nezbývalo nic jiného než hru otevřít. Do jejich obrany jsme v závěru podnikali rychlé protiútoky. Jeden z těchto protiútoků využil Bell a stal se díky této brance nejlepším střelcem soutěže.

Touto výhrou jsme se dotáhli na čelo tabulky, na které nyní ztrácíme jeden bod. Doražte tedy tým podpořit v následujícím zápase – v sobotu 13.10. od 16:00.

Vyhledávání

Partneři