SK Roztoky 1:0 (1:0) Všenorský SK
08.04.2019 17:52

Sestava: Novotný – Tauchman, Šiška, Dařina, Skřivan – Havlíček P., Vevera, Vagrčka (K), Pearse – Bell, Seidl

Góly: Seidl

V sobotu jsme nastoupili k utkání s třetím mužstvem tabulky. Od začátku jsme si byli vědomi toho, že zápas bude velice těžký a náročný. Podle toho také vypadal přístup našich hráčů k tomuto zápasu.

Nutno říci, že naši hráči měli po celou dobu, zejména prvního poločasu, velkou územní převahu. Neustále jsme drželi míč na svých kopačkách a nepouštěli soupeře takřka do žádné šance. Po jedné z našich přihrávek do vápna se uvolnil Seidl, který svojí levou nohou nasadil gólmanovi „jesle“ a skóroval – 1:0. Pak jsme měli i další šance, kdy například Petr Havlíček hlavičkoval z bezprostřední blízkosti jen do brankáře, Bell nastřelil tyč a několik dalších slibných šancí, které gólem neskončily. I z tohoto důvodu se šlo do kabin za stavu 1:0 pro nás.

Druhá půle byla velice podobná té první. Soupeř trpělivě bránil v bloku na vlastní polovině a my se snažili dobývat jeho obranu. Po jedné z akcí vyjel po křídle Tauchman, který předložil míč Pearsovi, který byl úplně sám na malém vápně, ale přestřelil branku z bezprostřední blízkosti. Utkání se pak vyvíjelo stejně jako doposud – boj o střed pole. Po jednom odraženém míči vystřelil Brodský, který nepovedenou střelou našel Veveru, který se uvolni přes obránce a dával míč na Seidla, který v pádu už zakončoval do prázdné brány, ale obránce Všenor na poslední chvíli míč zblokoval. Utkání tedy skončilo 1:0 pro nás.

Vydřené vítězství, i přes velkou převahu pouze jednogólové hubené vítězství. Další víkend nás čeká těžký zápas s mužstvem Červeného Újezdu, který se remízou posunul o víkendu na třetí místo tabulky.