SK Roztoky 6:0 (1:0) SK Třebotov
02.09.2018 13:44

První domácí utkání v nové sezóně proti týmu Třebotova, který byl i přes nepřízeň počasí ve skvělé atmosféře. Tento zápas byl zároveň i zápasem Okresního poháru, takže slavíme postup.

Po dlouhé době opět zápas na domácí půdě, která byla i přes spalující horka velmi dobře připravená. První půle nezačala nejlépe, hra byla bez pohybu a chyběla přesnost. Soupeř si dokonce vytvořil i první větší šanci, kterou ale výborně zneškodnil Matěj Novotný. Uklidnění přišlo až v 26. minutě, kdy na středu hřiště dostal trochu více času Jakub Vagrčka a střelou o tyč, nedal hostujícímu brankáři šanci. Toto Nás uklidnilo, bohužel jsme ale nepřidali žádný další gól. 

To změnil až druhý poločas. V 48. minutě vsítil po centru z pravé strany od Petra Vevery gól Michal Seidl. Ten poté v 50. minutě při napadání získal míč pro Lucase Bella, který se tváří v tvář brankáři nemýlil. V 67. minutě se dostal u vápna k míči Kryštof Pearse, který střelou k pravé tyči zvýšil skóre. V 71. se ve vápně prosadil nekompromisní hlavičkou Jakub Kapitán. V 83. minutě utekl Lucas Bell a opět se nemýlil.

Doufáme, že se utkání líbilo a budete i nadále chodit v takovém počtu lidí, jako to bylo dnes.

Sestava:

Novotný M.

Šiška-Skřivan-Tauchman

Pearse-Vagrčka-Vevera-Kapitán-Havlíček

Seidl-Bell

Náhradníci: Snopek, Brodský,Záhoř, Novotný T.

Vyhledávání

Partneři