SK Roztoky 6:1 (3:1) Sokol Jeneč
03.02.2019 21:13

Branky: Bell 2x, Vevera 2x, Pearse, Koráb

Poslední utkání podzimu jsme odehráli doma s týmem Jenče, kterou jsme přehráli 6:1

Tím pro nás skončil podzim, ve kterém jsme odehráli 13 zápasů, z nichž jsme 10 zvítězili, 1 remizovali a 2 prohráli. Jediné dvě prohry, které jsme utrpěli, byli s týmem Červeného Újezdu a Zbuzan. Nutno říci, že v zápasem s „Červeňákem“ jsme doplatili na neproměňování šancí, naopak soupeř využil každou šanci, která se mu naskytla. Podobný osud nás čekal se Zbuzany, kdy jsme čelili posílenému soupeře o hráče z A-teamu, ale i navzdory tomuto jsme měli velký počet šancí, které jsme opět neproměnili.

Co se týče celkového dojmu, který naše mužstvo zanechalo, tak je jednoznačně pozitivní. Domácí zápasy opět fanoušky začaly bavit, přinesly hodně gólů, šancí, emocí. Ve 13 soutěžních zápasech jsme vstřelili 60 branek, což je v průměru něco lehce přes 4,5 gólu na zápas. To se dá považovat za skvělé číslo.

Na jaře nás čeká tuhý boj s týmem ze Zbuzan, které mají na kontě shodně 31 bodů. Zbuzany budeme v jarní části soutěže hostit doma, takže doufáme, že s přispěním velkého počtu fanoušků zápas zvládneme.

Nutno podotknout, že nás ale nečeká pouze zápas s týmem Zbuzan, ale také další, velice těžké zápasy, které mohou každý jednotlivě rozhodnout o osudu soutěže. A proto je potřeba v zimní pauze pořádně potrénovat, protože každý sprint, každá přihrávka, každá natrénována střela, se mohou v konečném jarním zúčtování hodit.

Doufejme, že po posledním jarním kole budeme slavit. Tak s chutí do toho. Jedeme dál.

Vyhledávání

Partneři