SK Roztoky 9:2 (4:0) TJ Sokol Vonoklasy
03.10.2018 13:30

Branky: 3x Kapitán, 2x Bell, 2x Seidl, Vagrčka, Vevera

Sestava: Novotný – Záhoř, Skřivan, Seidl, Havlíček Petr – Havlíček Lukáš, Vagrčka, Kapitán, Pearse – Vevera, Bell

Třetí domácí zápas jsme odehráli proti soupeři z Vonoklas, který do tohoto zápasu získal pouze jeden bod. Podle toho vypadal již úvod zápasu. Kapitán parádní přihrávkou pod sebe našel v prostoru kolem malého vápna Bella, který nekompromisně zakončil – 1:0. Následně po jednom ze soubojů musel střídat hostující brankář, který nemohl dýchat. Tímto mu za celý klub přejeme brzké uzdravení. Poté si sám Kapitán naskočil na rohový kop Vagrčky a zvýšil na 2:0. Bell byl po prvním gólu povzbuzený a naběhl si na dlouhý pas za obranu, všem utekl a předložil balón před prázdnou bránu Vagrčkovi – 3:0. Tým stále neměl dost. Nátlakovou hrou jsme získávali dost míčů, po jednom z nich upadl ve vápně Bell po jasném faulu na jeho osobu, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. Ani po dalším faulu, tentokráte na Havlíčka, se penalta nepískala. Ke konci druhého poločasu si na hranici vápna vyměnil Kapitán míč s Veverou, který obešel brankáře a zpětnou přihrávkou pod sebe znovu našel Kapitána, který z hranice malého vápna zvyšoval na 4:0.

Po přestávce tempo zápasu celkem opadlo, naše nasazení již nebylo takové. Změnila to až akce Lukáše Havlíčka, který předložil míč Veverovi, který z malého vápna nezaváhal 5:0. O pět minut později dalším náběhem za obranu pozlobil obranu Bell a po kontaktu s obráncem se konečně kopala penalta. K penaltě se postavil Kapitán, který zkompletoval hattrick – 6:0.

Po dalším průniku do vápna, tentokráte Vevery, dostal míč před odkrytou bránu Bell, který tímto, jak se později ukázalo, odmítl hattrick. Pak soupeř potrestal dvě naše zaváhání v obraně a v rozmezí 69 a 72 druhé minuty dvakrát skóroval. Škoda dalšího čístého konta pro našeho gólmana. V 74. minutě přidal druhou branku v zápase Bell. Zápas se poté jen dohrával a tak si ofenzivní výlety dovolil i stoper Seidl, který přidal ještě další dvě branky zápasu a zkompletoval výsledek na konečných 9:2.

Další utkání odehrajeme v Kazíně od 16:00 v sobotu 6.10. Doufáme, že nás v hojném počtu přijedete podpořit. #Jedemedál