SK Roztoky - Hostivice 4:4 ( 3:2 )
17.10.2017 09:54

Za na říjen nezvykle teplého počasí jsme v 7. kole přivítali na domácí půdě Hostivice. Zápas diváky bavil, padlo 8 branek, hrál se útočný fotbal a k vidění byli hezké fotbalové akce.

Začali jsme dobře a už brzy jsme vedli. Po rohu se trefil Kotrba. Hosté bohužel zanedlouho srovnali. Poté Hostivice zahodili velkou možnost, protože trefili břevno a z dorážky tyč. My jsme odpověděli jak nejlépe jsme mohli, Kotrba krásně vystřelil zpoza vápna pod břevno, brankář na míč nedosáhl a bylo to 2:1. Nelítostný souboj pokračoval a dlouho to vypadalo, že do odchodu do kabin už se nic nestane. Opak byl,ale pravdou. Hosté po hezké akce srovnali. 2:2. Vzápětí jsme my zase strhli vedení na svou stranu. Po standartní stiuaci se trefil hlavou Čížek. 3:2.

Druhý poločas soupeř otočil vedení na svou stranu. Hlavně gól na 4:3 vypadal ze začátku úplně nevinně, nákop za naši obranu na první pohled nevypadal vydařeně, soupeřův křídelní hráč ho ale doběhl a našel před bránou Hostivického útočníka. 4:3. V této situaci došlo k podcenění od bránících hráčů. Do konce zbývalo 7 minut a tak jsme hru otevřeli. Seidl v dobré šanci ještě síť nerozvlnil, prováhal totiž ten správný moment na střelu. V 89.minutě jsme se,ale dočkali. Novotný poslal křížný pas do vápna, Čížek sklepnul hlavou před bránu a Faltus dopravil míč do sítě, byl to pro něj první gól za Roztoky. Po rozehrávce rozhodčí písknul konec. Bereme bod za remízu 4:4.

Hodnocení: Štastnější bych byl za 3 body, které potřebujeme jako sůl. I proto jsme se rozhodli hrát od začátku na riziko. 4 vstřelené góly super, 4 inkasované už jsou horší. Je to škoda, na plný bodový zisk jsme měli. Přesto zůstaňme pozitivivní, poslední dva zápasy pro nás musí být motivující. Odehráli jsme dobrý zápas, postupně se zvedáme. Buďme trpěliví, jsem přesvědčen, že nás čekají lepší zítřky. Děkuji za sobotní, diváckou podporu.