SK Roztoky - Jinočany 0:4 (0:1)
06.11.2017 17:37

Za chladného, podzimního počasí jsme doma v dalším zápase okresního přeboru přivítali silné Jinočany. Bohužel po slibném prvním poločase jsme vybouchli a vysoko prohráli.

Chtěli jsme soupeře překvapit aktivní a útočnou hrou. Pvní poločas jsme odehráli ve velice dobrém tempu a výkon odpovídal progresu z posledních měsíců. Po hezkých akcích jsme si vypracovali i pár slibných golových přílěžitostí. Co se dělo na hřišti vůbec neodpovídalo postavení obou týmů v průběžné tabulce.

Bohužel ve druhém poločase jsme totálně propadli a byli jsme rádi, že jsme inkasovali pouze 3x. Více se k tomu nebudu vyjadřovat.

 

Hodnocení: První poločas v pořádku, výkon na úrovní okresního přeboru. Soupěři jsme toho moc nedovolili. Dlouho jsem přemýšlel jestli sem o zápase něco napíšu, nakonec jsem pouze vyzdvihl první poločas. Celý podzim stejná písnička. Doplácíme na úzký kádr a nekvalitu. Neustále dostáváme góly po hloupých chybách. Každý týden se tu opakuju, ale jinak to nejde. Bohužel je to tak. Musíme být trpěliví a tvrdě pracovat.

Vyhledávání

Partneři