SK Roztoky - Psáry 2:4 ( 0:2 )
03.10.2017 10:27

Roztocké "A" mužstvo mělo v sobotu na programu další utkání okresního přeboru. Doma jsme přivítali tabulkou stoupající Psáry. Soupeř přijel bez dvou známých opor, bývalých prvoligových fotbalistů Pavla Kuky a Luboše Kozla.

I tak bylo po posledních vítězstvích jasné, že nás nečeká lehký zápas. A potvrdilo se. Už ve 2. minutě jsme ztratili balon ve středu hřiště a soupeř z protiútoku trestal. Dále se nic moc nedělo. My jsme nebezpeční bohužel nebyli a útoky Psár jsme včas zachytávali. Před odchodem do kabin jsme, ale podruhé inkasovali. O poločase jsme udělali změny na oživení výkonu. Ty se ale začaly projevovat až za stavu 0:4 pro hosty. Start do druhého dějství jsme totiž vůbec nezvládli. Dostali jsme dvě branky opět po našich chybách. Pak jsme ale předvedli nejsvětlejší 25timinutovku v této sezoně. Po závaru před bránou snížil na 1:4 střídající Kotrba. Na 2:4 o něco později dával po rychlé akci a přihrávce aktivního a dobře hrajícího Jelínka Filip Brodský. Náš projev se výrazně zlepšil, začali jsme napadat, soupeři jsme vnutili naši hru, rychle jsme si vyměňovali balon a do vápna létal jeden míč za druhým. Diváci ožili a my cítili šanci. A mohlo být ještě lépe, po centru Jelínka dobře hlavičkoval opět Kotrba. Z blízkosti, ale trefil tyč. Z následné dorážky hostující golman vychytal Novotného. V závěru už jsme vysunuli na hrot stopera Seidla, který měl při konečném tlaku a sérii rohových kopů dobré příložitosti hlavou. Ani jednou však nemířil přesně. Zápas tedy skončil 2:4. I nádale zůstáváme přikováni na dně tabulky.