Sokol Kosoř B 2:6 (2:4) SK Roztoky
14.11.2018 16:38

Sestava: Novotný – Brodský, Seidl, Záhoř, Havlíček P. – Pearse, Vagrčka, Kapitán, Havlíček L. – Vevera, Bell

Góly: Bell 2x, Pearse 2x, Kapitán, Vevera

Další utkání jsme sehráli na hřišti Kosoře, které má A tým v I.A. třídě. Nikdo ovšem z „Áčka“ tým Kosoře neposílil. A tak jsme po rychlé kombinaci po levé straně skórovali. Pearse dal míč pod sebe na Kapitána, který na vzdálenější tyč poslal míč a zařídil nám vedení. Hned za tři minuty na to běžel Vevera sám na bránu, chtěl přihrát Bellovi, jenže obránce míč zablokoval, nicméně Vevera se dostal znovu k míči, přihrál míč Bellovi a ten usměrnil míč do sítě – 2:0.  Třetí gól přišel o pět minut později, kdy rohový kop Vagrčky nejdříve prodloužil Lukáš Havlíček a poté hlavičkou za tyč usměrnil míč Vevera – 3:0. V tuto chvíli bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Ve 28. minutě to znovu deklaroval Bell, který se dostal k odraženému míči a volejem dal krásný gól. Za stavu 4:0 po půl hodině hry náš tým získal dojem, že je zápas rozhodnutý, a že se nemůže nic stát. Poločas se víceméně dohrával, když v 41. minutě po penaltě, která rozhodně nebyla, snížili domácí. Poté z další standartní situace o tři minuty později také skórovali. Takže se odcházelo do šatny za stavu 4:2 pro SKR.

Pokyny o půli byly: nepolevit, hrát stejně jako na začátku, nebát se a dovést zápas do vítězného konce. Hned v úvodu druhého poločasu vystihl Vevera malou domů od jednoho ze stoperů. Vevera zaskluzoval míč, který brankáře přeskočil a už už skákal za brankovou čáru, nicméně brankář ještě stihl se zvednout a míč vyrazit mimo tři tyče. K odraženému míči se dostal náš hráč, který přihrávkou pod sebe našel Pearse, který skóroval do prázdné branky. Výkon v druhé půli nebyl takový, jaký byl v první půli. Zápas se spíše dohrával. Občasně se dmíchaly emoce kvůli faulům, některým potyčkám, ale skóre se nijak dramaticky neměnilo. Nicméně se v 78. minutě měnilo ještě jednou, kdy po několika přihrávkách a při dlouhém držení míče našeho týmu se uvolnil prostor za obranou soupeře, kam si naběhl Pearse, který zakončil na první tyč, ještě při tom proklouzl, ale i tak dokázal skórovat.

Tudíž předposlední zápas jsme vyhráli 6:2! A dělíme se o první místo s B týmem Zbuzan. Poslední zápas hrajeme od 13:30 v sobotu 17.11. proti Jenči. Doražte nás podpořit!