TJ Sokol Velké Přílepy 0:6 (0:4) SK Roztoky
02.11.2018 11:27

Sestava: Novotný – Brodský, Seidl, Záhoř, Havlíček P. – Pearse, Vagrčka, Kapitán, Havlíček L. – Vevera, Bell

Góly: Kapitán 2x, Bell 2x, Vevera, Seidl

Další utkání jsme sehráli v chladném počasí na hřišti nedalekých Velkých Přílep. V tomto utkání jsme nastoupili pouze s jedinou změnou oproti zápase v Horoměřicích – Vagrčka nahradil Korába. Zápas byl mírně opožděn kvůli nepřítomnosti hlavního sudího, který přijel až v průběhu prvního poločasu.

První branku jsme vstřelili hned z kraje zápasu, když si za obranu naběhl Bell a lobem překonal vyběhnuvšího brankáře soupeře. Netrvalo to moc dlouho a Bell se radoval podruhé již ve 20. minutě, kdy elegantně prošel mezi obránci a na zadní tyč nedal brankáři šanci. Jakoby to soupeře nalomilo a vytvářeli jsme si další šance. Už to vypadalo, že půjdeme do šaten za stavu 2:0, ale SKR předvedlo smrtící pětiminutovku. Nejdříve Vagrčka přihrávkou za obranu Veveru, který byl ve vápně faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop. Kapitán jako už poněkolikáté v sezóně penaltu proměnil – a tak byl stav už 3:0. Hned v zápětí na to zafungovala kombinace na naší levé straně, kdy se míč po krásné kombinaci, která vedla po ose Pearse – Vevera – Bell dostal k Michalovi Seidlovi, který z bezprostřední blízkosti neměl problém procedit míč do branky. A díky těmto dvěma slepeným gólům jsme šli do šaten za stavu 4:0.

Trenér Kocáb o přestávce apeloval na nepolevení tempa. Vypadalo to, že si hráči jeho slova vzali k srdci. Hned první akce totiž skončila gólem. Bell si naváděl balón na střelu u levé tyčky soupeřovy branky, ale ještě patičkou stačil míč vrátit na Veveru, který míč ve skluzu procedil brankáři mezi nohami – 5:0. Tímto gólem tempo zápasu opadlo, skóre jasně hovořelo v náš prospěch a zápas byl rozhodnutý, víceméně se dohrával. Ještě jsme si vytvořili nějaké šance, ale zůstaly neproměněné. Až v 90. minutě si na pas za obranu naběhl Kapitán, který si balón ve vápně zpracoval a pak ho o břevno poslal do sítě, a tím zpečetil výsledek zápasu na konečných 6:0.

Tímto děkujeme fanouškům, kteří zápas navštívili za podporu a doufáme, že dorazíte i na víkendový domácí zápas, který se hraje 3.11.2018 od 14:00. #Jedemedál