Tuchoměřice 3:1 SKR (0:1)
23.09.2019 16:25

Sestava: Novotný – Tauchman, Seidl, Skřivan, Maršík – Novotný, Dařina, Vevera, Pearse, - Jelínek, Kapitán

Góly: Seidl

K utkání v Tuchoměřicích jsme nastoupili oslabeni o kapitána Vagrčku, který si odpykával disciplinární test a o některé zraněné hráče. Sestava tedy byla slepována a je potřeba poděkovat těm, kteří na zápas A týmu dorazili, ač za něj pravidelně nenastupují.

V první půli jsme drželi se soupeřem tempo, kvalitně, rychle a včas jsme ho dostupovali. Soupeř si i přesto vytvořil nějaké šance. Tyto šance pramenily z územní převahy, kterou si soupeř vytvořil. Přesto jsme šli z ojedinělé šance do vedení. Po nádherném centru z levé strany od Pearse jen lehce prodloužil míč na zadní tyč Seidl, který tak otevřel skóre utkání. První půle se dohrávala bojovným stylem a víceméně bez šancí.

O přestávce zazněla slova, že soupeře nesmíme nechat tolik kontrolovat hru. Realita druhé půle byla trošku jiná. Soupeř nás od první minuty přitlačil k našemu vápnu, před kterým jsme dělali faul za faulem, a tak bylo jen otázkou času, kdy soupeř nějakou ze svých šancí zužitkuje. Přišlo vyrovnání na 1:1. Tento gól zřejmě ani netřeba komentovat, všichni viděli na hřišti, že se jednalo o jasný ofsajd.

Soupeř pak otočil vývoj utkání na svou stranu a zřejmě zaslouženě vyhrál 3:1. Nutno uznat, že soupeř byl po celou dobu utkání aktivnější a vítězství si zřejmě zasloužil, nicméně zůstává tady velká pachuť z vyrovnávacího gólu a neodpískané penalty v závěru.

Mistrovský zápas s Dobříčí byl poslední pro trenéra Kocába, který se rozhodl kvůli nepovedeným výsledkům mužstvo opustit. Trenére, děkujeme za postup a za všechen čas, který jste nám věnoval. Byla to jízda.