Zlatníky - SK Roztoky 4:1 (2:0)
06.11.2017 17:52

Zápas o důležité body v dalším útkání okresního přeboru jsme odehráli ve Zlatníkách, které se po slíbném startu do sezony v tabulce postupně propadli.

Po dvou chybách v rozehrávce jsme šli po prvním dějství do kabin za stavu 0:2. Mdlý výkon v úvodních pětačtyřiceti minutách rozhodně nenasvědčoval tomu, že tam chceme uspět. Vepředu nám chyběl klid. Řepu nejprve skvěle vychytal domácí golman, podruhé trefil z hranice šestnáctky tyč. Víc nic.

Ve druhé půli jsme zahodili pár slibných příležitostí. Seidl míříl zblízka nad. Kotrba a Novotný správné momenty na střelu prováhali. Seidl, ale pak aspon z dálky snížil. Hráli jsme dobře. Bohužel jsme opět po naší chybě potřetí inkasovali. Těsně před koncem při našem územním tlaku Zlatníky vybojovali z ojedinělé akce rohový kop.  Balon se odrazil na velké vápno a hostující hráč střelou zvýšil a upravil na konečných 4:1.

Hodnocení: Kdyby jsme první poločas odehráli ve stejném tempu a s podobným úsilím jako ten druhý tak je výsledek úplně jiný. Výsledek neodpovídá rozdílu kvality soupeřů. Ve Zlatníkách jsme měli bodovat, Nestalo se. Hlavy nahoru a jdeme dál.